İşçi Sağlığı ve Güvenliğinde

İşçi Sağlığı

Çalışanların iş kazalarına uğramalarını önlemek amacı ile güvenli çalışma ortamını oluşturmak için alınması gereken tedbirler dizisine “İş Güvenliği” denir.

Enfa Mühendislik olarak iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip uzmanlarımız ile iş yerlerinde mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yaparak, tehlikelerin tanımlamasını, risk değerlendirilmesini, tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar yapmaktayız.

Ayrıca işyerinde yaptırılması gereken Toz, Gaz, Gürültü, Titreşim, Termal Konfor (lsı, Nem, Hava Akımı), Basınçlı Kaplar, Kaldırma Araçları, Elektrik Topraklama Tesisatın Kontrolü, Paratoner tesisatının kontrolü gibi birçok alanda periyodik ve teknik kontrolleri yapmaktayız ve analiz raporu vermekteyiz.

Çalıştığımız tüm faaliyet alanlarında olduğu gibi Enfa Mühendislik olarak “insan için çalışıyoruz” sloganıyla çıktığımız bu yolda insanı ve insan sağlığını hep ön planda tuttuk ve bu ilkeyi ana ilkemiz olarak benimsedik. Bu doğrultuda İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı hizmetlerinin hepsini büyük bir öz veriyle yapıyor sizi mutlu edecek çalışanlarınızın sağlığını asla riske atmayacak çözümler üretiyoruz.

Yorumlar kapatıldı.