Kurumsal

ENFA MÜHENDİSLİK, 2009 yılında firmaların tüm mühendislik hizmetlerini vermek üzere Kütahya’da kurulmuştur. Kurucularının uzun yıllara dayanan özel sektör tecrübelerinin olması ve sıkıntılarını birebir yaşamalarından dolayı hizmet verdikleri firmaların taleplerini en kısa sürede fazlasıyla karşılayarak sürekli büyüme kaydetmiştir.

ENFA MÜHENDİSLİK çalışanlarının kanunlara ve mevzuatlara hakim olmaları, hukuksal başarıyı sağlamış, tecrübe ve bilgi birikimi kullanarak yapmış oldukları işin en mükemmelini hedeflemiştir. Profesyonellik anlayışı ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir. Bu anlayışından dolayı kısa sürede bir çok firma ile çalışarak önemli projelere imza atmıştır.

ENFA MÜHENDİSLİK, özellikle hızla gelişen sektörlerde öncülük yapmayı hedefleyen, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerinde çalışmış olduğu saygın firmalarla doğru hedefi bulabilme yönünde göstermiş olduğu çabalarla sektörde aranılan çözüm ortağı haline gelmiştir.

ENFA MÜHENDİSLİK, Türkiye çapında üretim yapan firmaların mühendisliğini ve danışmanlığını yaparken, yurt dışı firmaları içinde mühendislik müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri vererek Türkiye’de sorunsuz yatırım yapmalarına olanak sağlamak için tüm özverisiyle çalışmaktadır.

ENFA MÜHENDİSLİK, günümüz yüksek teknolojisi ve konusunda deneyimli uzman personeli ile her geçen gün Türkiye ve dünya koşullarına hızla adapte olabilen ve müşterilerine bu konuda en üstün hizmeti verebilen firmadır.

ENFA MÜHENDİSLİK yetkilileri sürekli alt yapısını güçlendirerek müşteri memnuniyetini hedeflerken gelişen mühendislik sektöründeki yenilikleri takip ederek sektöründe lider kuruluş olma yönünde sağlam adımlarla ilerlemektedir

Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkânı veren tüm müşterilerimize, bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza, “insan için çalışıyoruz” sloganı ile çıktığımız bu zorlu yolculuğumuzda yanımızda olan tüm sevdiklerimize saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Nice projelerde birlikte olmak düşüncesiyle çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Mehmet BERBER
Maden Yüksek Mühendisi
Genel Müdür

Yorumlar kapatıldı.