Madencilik Sektöründe

MadenÜlkemiz maden yatakları bakımından zenginlik ihtiva etse de madencilik sektörümüz hala taşıması gereken gerçek değerine ulaşamamış, yeterince gelişememiş durumdadır. Bu nedenle önemli maden varlıklarımızın dünya rezervleri sıralamasında önde olduğu bu sektörde aktif faaliyete geçmek ve ülkemiz ekonomisine gerek istihdam, gerekse gelir kaynağı bakımından hizmet sunmak, kurumsal sorumluluğumuzun vazgeçilmez öğelerindendir.

Madenciliğe yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşan Enfa Mühendislik; hızlı ve teknolojik çözümlerle, maden izinlerinden ocak tasarımına, üretim planlamasından makine ekipman teminine kadar geniş bir yelpazede çözüm ortaklarınıa hizmet vermektedir. Bu yüzden biz kaynaklarınızı en verimli ve en ekonomik şekilde üretebilmeniz, sermaye kısıtlarınızı çözebilmeniz, kamu destekleri ve teşviklerinden en üst seviyede yararlanabilmeniz ve yeni kaynaklara ulaşabilmeniz için varız.

A’dan Z’ye Maden Kanunu kapsamındaki tüm hizmetleri Enfa Mühendislik olarak sizi memnun edecek en hızlı şekilde yapıyor ve size kaliteli hizmet garantisi veriyoruz..

Yorumlar kapatıldı.